X
تبلیغات
رایتل

پخش سراسری دو کبوتر طلایی

مرکز توزیع جهانی محصولات طبیعی اورجینال * دارای مجوز بهداشت * موجود در داروخانه های معتبر سراسر کشور
سه‌شنبه 10 تیر‌ماه سال 1393

روش های نوین درمان ناتوانی زوجین از دیدگاه دکتر رادمنش

 روش های نوین درمان ناتوانی های زوجین از دیدگاه دکتر رادمنش

 

HTTP://SANSHAIR.LOXBLOG.COM

 

HTTP://SANSHAIR.ROOMFA.COM

 

HTTP://SANSHAIR.BLOGSKY.COM

 

 

 اختلالات انزال از بیماری های شایع در زوجین است که م-ق-ا-ر-ب-ت را مشکل یا غیرممکن می کند که علت آن ممکن است عوامل فیزیکی یا روانی و یا ترکیبی از هر دو باشد.

 

زودانزالی در مردان از نظر علم روانشناسی: انزالی که بر خلاف میل شخص و بدون کنترل او انجام می گیرد را، ا-ن-ز-ا-ل زودرس گویند که بر طبق آن فرد از زمان ا-ن-ز-ا-ل وکیفیت رابطه ناراضی است و این نارضایتی می تواند یک طرفه یا دو طرفه باشد، به طوریکه حتی اگر شریک ج-ن-س-ی فرد از زمان ا-ن-ز-ا-ل ناراضی باشد، ا-ن-ز-ا-ل را زودرس گویند. ( مثلا اگر مرد در ۸دقیقه ارضاء می شود و زن در ۱۰دقیقه ، ا-ن-ز-ا-ل را زودرس گویند اما اگر مرد در ۲۰دقیقه ارضاء شود و زن در ۱۰دقیقه ، مورد را مربوط به ا-ن-ز-ا-ل زودرس نمی دانند ).

 

ا-ن-ز-ا-ل زودرس در مردان از نظر علم پزشکی: ا-ن-ز-ا-ل کمتر از دو دقیقه که بدون کنترل شخص انجام گیرد را ا-ن-ز-ا-ل زودرس گویند.

 

دلایل ایجاد ا-ن-ز-ا-ل زودرس در مردان :

 

* عوامل روانی بازدارنده ( عواملی مانند استرس و اضطراب در حین م-ق-ا-ر-ب-ت ، احساس گناه یا افسردگی می توانند موجب ا-ن-ز-ا-ل زودرس شوند )

 

** فاصله زیاد بین روابط ج-ن-س-ی ( وقتی که احساسات ج-ن-س-ی بین زوجین متراکم میشود، معمولا کنترل یک باره آنها سخت می شود و منجر به ا-ن-ز-ا-ل زودرس می شود )

 

*** تجربه ج-ن-س-ی کم ( بیشتر افراد در اوایل زندگی مشترک دچار این مشکل می شوند و به مرور زمان با تجربه بیشتر مشکل ا-ن-ز-ا-ل زودرس رفع می گردد )

 

**** عوامل پزشکی بازدارنده ( عواملی نظیر آسیب جسمی، تداخلات دارویی در هنگام درمان بعضی بیماری ها و مشکلات هورمونی از جمله عوامل پزشکی هستند که منجر به ا-ن-ز-ا-ل زودرس می شود )

 

روش های طبیعی درمان اختلالات ا-ن-ز-ا-ل در زوجین:

 

* مهمترین عامل ایجاد و تشدید ا-ن-ز-ا-ل زودرس در مردان استرس و اضطراب است. در طب نوین روش های قدیمی با عوارض جانبی (نظیر استعمال موضعی اسپرییا ژل های موضعی بی حسی، خوردن داروهای شیمیایی که عوارض دیر ا-ن-ز-ا-ل-ی در مردان ایجاد می کنند و...) منسوخ شده اند زیرا مواد شیمیایی بیحس کننده (نظیر لیدوکائین یا بنزوکائین) در بلند مدت موجب تضعیف عملکرد رشته های عصبی اندام ج-ن-س-ی زوجین و حتی باعث بیماری ن-ع-و-ظ ناقص در مردان و آسیب بافت اندام ج-ن-س-ی بانوان می شود. در یک دهه اخیر در کشور های پیشرفته نظیر کشور های اروپایی و آمریکایی از ک-ا-ن-د-و-م طبی ایکس-تایت برای جلوگیری از زود ا-ن-ز-ا-ل-ی در مردان استفاده می کنند.

 

ک-ا-ن-د-و-م طبی ایکس-تایت، یک وسیله پزشکی بینظیر است که از ترکیب مواد اولیه اورگانیک در مقیاس نانو (دارای بیشترین قدرت نفوذ پذیری در بافت آ-ل-ت) و عصاره های طبیعی آلمانی (نظیر عصاره های بیدمشک، اسطوخودوس، سنبل‌الطیب، زیرفون، پیچ امین الدوله، بومادران، تیابری، بتنی، گلاب، بهار نارنج، یاس و طارونه ) ساخته شده است که خواص آرامش بخشی دارند. لذا این ویژگی منحصر بفرد این امکان را فراهم می آورد که استرس بافت آ-ل-ت مردانه کاهش یافته (در اینجا کاهش استرس بافت آ-ل-ت به معنی بی حسی آ-ل-ت نیست) تا آقایان بتوانند در فعالیت های ج-ن-س-ی کنترل بیشتری بر روی عملکرد آ-ل-ت خود داشته باشند. به این ترتیب این محصول سودمند می تواند بطور طبیعی موجب جلوگیری از ا-ن-ز-ا-ل زودرس آقایان شود. این ویژگی منحصر بفرد فقط در ک-ا-ن-د-و-م طبی اورجینال ایکس-تایت وجود دارد. این نوآوری آلمانی به محصول محبوب مردان در سراسر دنیا (بویژه مردان ساکن در کشور های خاورمیانه و آمریکا و آفریقا) تبدیل شده است.

 

دستورالعمل مصرف: جهت برطرف شدن مشکل زود ا-ن-ز-ا-ل-ی در آقایان، پنج الی ده دقیقه قبل از د-خ-و-ل ک-ا-ن-د-و-م طبی ایکس-تایت را بر روی آ-ل-ت نصب کنید تا ژل طبیعی آغشته شده بر روی ک-ا-ن-د-و-م جذب بافت آ-ل-ت شود. پس از ده دقیقه، به میل خودتان می توانید ک-ا-ن-د-و-م را از روی آ-ل-ت بردارید یا اینکه با همان ک-ا-ن-د-و-م د-خ-و-ل را انجام دهید.

 

** ا-ن-ز-ا-ل زودرس یعنی رسیدن به اوج لذت ج-ن-س-ی (ا-ر-گ-ا-س-م)زودتر از زمانی که به طور معمول برای فعالیت ج-ن-س-ی رضایت بخش زوجها لازم است. اگر دو طرف بطور همزمان به ا-ر-گ-ا-س-م برسند، حتی اگر مدت کمی ن-ز-د-ی-ک-ی کرده باشند، در آن صورت فعالیت ج-ن-س-ی موفقی داشته‌اند. اکثر مردان به موضوع پیشنوازی یا م-ع-ا-ش-ق-ه قبل از انجام عمل ن-ز-د-ی-ک-ی بی توجه باشند، مسلما شریک ج-ن-س-ی آنها بعد از خودشان به ا-ر-گ-ا-س-م می‌رسد و همین موضوع در تماسهای بعدی باعث تنش شده و ا-ن-ز-ا-ل زودرس آقایان را تشدید می‌کند و حتی موجب بیماری واژینیسموس در بانوان می شود. ساده ترین و سریع ترین روش برای نزدیک نمودن بانوان به ا-ر-گ-ا-س-م، ماساژ دورانی و لرزشی متناوب ک-ل-ی-ت-و-ر-ی-س بانوان با ژل طبیعی استریل سوئیسی ایکس-تایت است. این نوآوری سوئیسی که از ترکیب عصاره های گیاهی اتساع دهنده عروق (نظیر جینکو بیلوبا) تحت تکنولوژی پیشرفته نانو ساخته شده است، یک وسیله آماده سازی بانوان برای د-خ-و-ل راحت و لذتبخش می باشد.

 

*** واژینیسموس یک وضعیت منحصر به فرد در زنان است که انقباض غیرارادی (عدم کنترل) عضلات کف لگن منجر به تنگی دهانه م-ه-ب-ل (و-ا-ژ-ن) بانوان شده و م-ق-ا-ر-ب-ت را مشکل یا غیرممکن می کند که علت آن ممکن است عوامل فیزیکی یا روانی و یا ترکیبی از هر دو باشد. دستگاه طبی اتوماتیک اِم-اِسترانگ به درمان این بیماری خاص نیز پاسخ داده است. این دستگاه کوچک، سبک، راحت، آسان، مطمئن، موثر، قابل حمل و مقرون بصرفه نیز توانسته صددرصد رضایتمندی مشتری را کسب نموده و به همراه عنوان محصول محبوب بانوان بشمار رود.

 

با آرزوی سلامتی شما!

مرکز مشاوره خانواده دکتر رادمنش و کلینیک سلامت خانواده در کالیفرنیا

پل ارتباطی آنلاین: DRFORCOUPLES@GMAIL.COM

 

منبع: مجمع المقالات مرکز مشاوره خانواده دکتر رادمنش – فوریه 2011، نشریه مدیکال ساینس نیوز عربستان سعودی

 

دکتر یاسمین رادمنش روانپزشک، متخصص زنان و زایمان و موسس مرکز مشاوره خانواده دکتر رادمنش و کلینیک سلامت خانواده در کالیفرنیا، به اتفاق خواهرش (دکتر یلدا رادمنش، متخصص پوست و بیماری های آمیزشی) نیمی از وقت گرانبهای خود را صرف مشاوره و درمان رایگان بیماران در سراسر دنیا صرف نموده است. جهت دریافت مشاوره پزشکی آنلاین رایگان، لطفا از طریق آدرس فیس-بوک زیر اقدام فرمائید:

 

 

WWW.FACEBOOK.COM/GOLDENDOUBLEDOVE

 

پخش سراسری دو کبوتر طلایی، توزیع کننده جهانی

محصولات طبی ایکس-تایت و ام-استرانگ می باشد.

 

M-Strong & X-tight Therapy for Couples

Regain your S.E.X Life with M-Strong & X-tight at Any Age

100% Safe and Effective Solution

New Natural Cure, With No Side Effects

Dermatologically Tested & Clinically Researched

Recommended by Gynecologists and Urologists Globally

Globally Distributed by Golden Double Dove Corporation

 

WWW.XFORU.IR

 

WWW.MSTRONG.CO

 

Scientific Reference:

 

WWW.FACEBOOK.COM/GOLDENDOUBLEDOVE

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)